1
/
of
1
Scallops
Scallops
Regular price
$30.00
Regular price
Sale price
$30.00
Unit price
/
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Description:
Scallops taste a lot like their cousins – clams and oysters. They also have the sweetness of crab and lobster. They're sweet and buttery and have a delicate nutty flavor similar to hazelnuts and almonds.
Packaging
- 1lb, 4lb and 8lb Packages
- Dry Pack U-10 Size = Approximately 10 Scallops per Pound
Shipping
Your order will arrive frozen in an insulated box with dry ice to maintain freshness. We ensure safe and
efficient delivery right to your doorstep.

Best sellers
Regular price
From $24.00
Regular price
Sale price
From $24.00
Unit price
/
per
Regular price
From $28.00
Regular price
Sale price
From $28.00
Unit price
/
per
Regular price
From $20.00
Regular price
Sale price
From $20.00
Unit price
/
per
Regular price
From $20.00
Regular price
Sale price
From $20.00
Unit price
/
per
Regular price
From $28.00
Regular price
Sale price
From $28.00
Unit price
/
per
Regular price
From $32.00
Regular price
Sale price
From $32.00
Unit price
/
per
Wild Caught Whole Moroccan Baby Octopus
Regular price
From $12.00
Regular price
Sale price
From $12.00
Unit price
/
per
Regular price
From $38.00
Regular price
Sale price
From $38.00
Unit price
/
per
Regular price
From $14.00
Regular price
Sale price
From $14.00
Unit price
/
per
Regular price
From $22.00
Regular price
Sale price
From $22.00
Unit price
/
per
Regular price
From $32.00
Regular price
Sale price
From $32.00
Unit price
/
per
Regular price
$14.00
Regular price
Sale price
$14.00
Unit price
/
per
Regular price
From $65.00
Regular price
Sale price
From $65.00
Unit price
/
per
Regular price
From $90.00
Regular price
Sale price
From $90.00
Unit price
/
per
Wild Caught Gulf of Mexico Shrimp
Regular price
$105.00
Regular price
Sale price
$105.00
Unit price
/
per
Regular price
From $200.00
Regular price
Sale price
From $200.00
Unit price
/
per
Wild Caught Argentinian Shrimp
Regular price
$25.00
Regular price
Sale price
$25.00
Unit price
/
per
Regular price
From $45.00
Regular price
Sale price
From $45.00
Unit price
/
per
Regular price
From $105.00
Regular price
Sale price
From $105.00
Unit price
/
per
Regular price
From $65.00
Regular price
Sale price
From $65.00
Unit price
/
per
Regular price
From $64.00
Regular price
Sale price
From $64.00
Unit price
/
per
Regular price
From $24.00
Regular price
Sale price
From $24.00
Unit price
/
per
Regular price
From $64.00
Regular price
Sale price
From $64.00
Unit price
/
per
Regular price
From $115.00
Regular price
Sale price
From $115.00
Unit price
/
per
Regular price
From $50.00
Regular price
Sale price
From $50.00
Unit price
/
per
Regular price
$250.00
Regular price
Sale price
$250.00
Unit price
/
per